Kitaba olan aşkımızı kitapilgi.com'da topladık.


Buraya "uzun yıllardır topladığımız deneyimleri aktarmak için bu işe giriştik" yazmak isterdik ancak o kadar deneyime ve beceriye sahip değiliz. Biz yıllardır içimizdeki kitap aşkını ve gelişen dünya da bunu herkese aktarma hevesi ile bir araya gelmiş bir kaç gençten oluşuyoruz. Rakiplerimiz gibi büyük ekiplerimiz yok, büyük ofislerimiz ya da deneyimli bir kadromuz yok ancak bunları dezavantaj değil avantaj olarak görüp maliyetlerimizin düşük olması sebebiyle kitapların da fiyatlarını olabildiğince düşürebildik. 


Sitemizde bulunan kitapların çoğunu piyasadaki en düşük fiyatta tutmaya çalıştık ve bizim gibi kitap aşığı insanlara ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız kitaba ulaşamayan insanlara kitapları en uygun fiyatta ulaştırabilmek. 


Anlaşmalı olduğumuz dağıtım firmaları ve kargo firması sayesinde ürünleri Türkiye'nin 81 ilinede gönderebiliyoruz. Arada bir takım aksilikler olmuyor değil ama elimizden geldiğince bu aksilikleri çözmeye çalışıyor ve ucuzluğun yanında memnuniyeti de en üst seviye de tutmaya çalışıyoruz.


Hiç bir zaman "zaten ucuzuz, elbette bizden alacaklar" moduna girmedik ve müşterilerimizi müşteri gibi görmekten ziyade kitaba ilgi duyan insanlar topluluğundan gördük. Bu yüzden de para kazanmasak bile gösterebildiğimiz en iyi hizmeti göstermeye çalışıyoruz. 


İsterseniz çocuğunuza/kendinize "okumalık" diye tabir ettiğimiz romanlardan alın, isterseniz de çocuğunuza/kendinize "çalışmalık" kitaplar alın bir şekilde bir şeyler için uğraştığınızı görüyor ve biz de uğraşınıza hizmet ederek destek veriyoruz. 


Amatörlüğümüzü avantajkitap.com, acikitabevi.com, kitapseruveni.com gibi sitelerde çalışarak attık ve çocukluktan beri birlikte olan, aynı yerde oturan ve yıllardır çok iyi anlaşan kişiler olarak büyük bir dağıtım firmasının içerisinde ilgimizi aktarabileceğimiz alan olan kitapilgi.com'u kurduk. 


Umarım bizden memnun kalırsınız Soru, şikayet ve önerileriniz olursa lütfen bizimle iletişime geçin. 


Saygılarımla, hepinize bol kitaplı mutlu bir gelecek diliyorum.